УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » новини » До питання про об’єктивність @www.zhitomir.info

До питання про об’єктивність @www.zhitomir.info

Днями (13.11.2020 р.) на улюбленому порталі багатьох мешканців області «Житомир-info» була опублікована стаття: «В житомирській Службі автодоріг працюють люди, наближені до «Автомагістралі», яка виграє мільйонні тендери САД».

Служба автомобільних доріг користується своїм правом висловитися у відповідь, щоб надати темі об’єктивності, оскільки автор статті, чомусь, не скористався можливістю та не взяв офіційний коментар.

Нагадуємо, що об'єктивність інформації - неупередженість, незалежність від думки, волі та бажань суб’єкта.

Спершу зауважимо, що будь-які відносини САД у Житомирській області з підприємствами, організаціями, які задіяні в ремонтах чи будівництві доріг загального користування державного значення регулюється чинним законодавством.

Оприлюднені в статті припущення посягають на честь і гідність службових осіб Служби автомобільних доріг у Житомирській області, що призводить до підриву довіри громадянами нашої діяльності та реалізації Програми президента «Велике будівництво».

Особи, що визначені у статті не є пов’язаними особами, що підтверджується висновками відповідних уповноважених органів у сфері запобігання та протидії корупції.

Доводимо до відома, що під час проведення публічних закупівель, тендерний комітет Служби автомобільних доріг у Житомирській області керується виключно вимогами Закону України «Про публічні закупівлі».

Зокрема, працівники дотримуються принципів, визначених частиною 1, Ст. 5, а саме «добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям та зловживанням».

Положенням про тендерний комітет Служби автомобільних доріг у Житомирській області передбачено, що рішення на засіданнях комітету приймаються простою більшістю голосів, а не одноособово.

Зазначимо, що окрім вказаного підприємства, зі Службою доріг на умовах співпраці задіяні різні підрядники: ВАТ «Дорожньо – будівельний трест №4 м. Брест», ТОВ «Спільне Українсько – Німецьке підприємство «Автострада», ПП «Автомагістраль», ТОВ «Унідор сервіс», ТОВ «Спец комплект постач», ТОВ «Мостобудівельний загін 112».

Більше того, компанія, що зазначена у статті (ПП «Автомагістраль») виконує не найбільший обсяг робіт.

Звертаємось до редактора інформаційного порталу та журналістів з вимогою спростувати статтю та в подальшому не допускати поширення подібних публікацій.

Крім того, на захист своїх інтересів ми направили звернення до Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

Якщо ж маєте факти корупційних порушень - звертайтеся за номером телефону (0412) 47-05-20, ел. адресою: antikorztsad@ukr.net.

Пресслужба САД у Житомирській області