Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Для повного відновлення дорожнього покриття доріг державного значення області коштів цьогоріч недостатньо

Для повного відновлення дорожнього покриття доріг державного значення області коштів цьогоріч недостатньо

Роботи з ямкового ремонту шляхів державного значення тривають.

З початку року та станом на кінець червня підрядними організаціями на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області усунено майже 165 з половиною тисяч квадратних метрів дефектів та пошкоджень. Роботи проводяться гарячим асфальтобетоном, струменевим та методом просочення.

Як зауважив перший заступник начальника САД Сергій Заїка під час брифінгу 26 червня, з початку року працівниками САД було обстежено шляхи державного значення та зафіксовано 211 270 квадратних метрів ураженості ямковістю, які потрібно ліквідувати. Але на експлуатаційне утримання наявної мережі доріг (в тому числі робіт з безпеки руху, усунення ямковості, зимове утримання шляхів та ін.) отриманих коштів в сумі 130-ти мільйонів на рік недостатньо.

«Ми ліквідовуємо ямковість для забезпечення руху, але на дорогах, що не бачили капітального ремонту десятиліттями, постійно відкриваються нові дефекти», - пояснив Сергій Леонідович.

 

Нагадаємо, що окрім експлуатаційного утримання, на шляхах державного значення Житомирської області за кошти з державного бюджету та відповідно до Переліку ремонтів, затвердженого Кабміном на 2018 рік, заплановані роботи з поточного середнього та капітального ремонтів.

А саме: в рамках реалізації бюджетної програми планується проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-03 Житомир-Чернівці у Житомирській області на протяжності 34,7 км з обсягом фінансування 297 517,6 тис. грн. Запланований поточний середній ремонт на 10,6 кілометрах М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський на ділянці Житомир — Вінниця, вартістю 58,665,3 тис. грн.; 2 мости на шляху Н-03 (на 30-му та 34-му кілометрах) загальною вартістю 17,5 млн. грн. й поточний середній ремонт мосту через річку Тетерів на а/д Т-06-08 Малин – Кочерів на 20 млн. грн.

До Переліку увійшло й завершення капітального ремонту на двох ділянках Р-49 Васьковичі – Шепетівка, що був розпочатий минулого року.

Прес-служба САД у Житомирській області