УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Прес-центр » події » Щирі привітання з професійним святом пролунали у стінах Служби автомобільних доріг у Житомирській області

Щирі привітання з професійним святом пролунали у стінах Служби автомобільних доріг у Житомирській області

Сьогодні зі святом автомобіліста і дорожника, яке відзначаємо щороку в останню неділю жовтня, працівників дорожньої галузі області привітали начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА Роман Крисюк та начальник Служби автомобільних доріг Житомирщини Олег Антонюк.

Роман Анатолійович, окрім побажань мирного неба, здоров’я та добробуту відзначив, що дорожня галузь області, завдяки спрямованості Уряду, пожвавила роботу, є чималі плани на наступний рік, які «будемо реалізовувати спільно». Крім того, Роман Крисюк від імені голови Житомирської обласної держадміністрації відзначив грамотами роботу начальника фінансово-економічного відділу Служби Людмили Деркач та начальника філії «Зарічанської дорожньо-екплуатаційної» дільниці Олега Плотка.

Олег Антонюк також привітав усіх причетних до дорожньої галузі з прийдешнім святом, побажав нових перемог та здобутків та висловив подяку не лише працівникам Служби, а й присутнім в залі почесним ветеранам, які свої десятиліття життя присвятили праці в дорожній галузі Житомирщини.

Олег Васильович наголосив, що пишається тим, що сьогодні в залі присутні й його попередники – заслужені дорожники України - начальники Служби автодоріг області, які своєю працею розбудовували дорожню галузь Житомирщини.

Прес-служба

Служби автомобільних доріг у Житомирській області