УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Діяльність » оголошення » Заява про наміри та екологічні наслідки капітального ремонту мосту через р. Случ

Заява про наміри та екологічні наслідки капітального ремонту мосту через р. Случ

Заява про наміри та екологічні наслідки капітального ремонту мосту через р. Случ на а/д Р-49 Впаськовичі-Шепетівка на км 92+351, Житомирська область

Замовник: Служба автомобільних доріг у Житомирськый області.

Поштова адреса: 10014, Житомирська обл., м.Житомир, вул. Покровська, 16, тел 47-05-34.

Генпроектувальник: Науково-виробнича фірма "МОСТОПРОЕКТ" м.Київ.

Необхідність ремонту викликана незадовільним станом існуючого мосту через р. Случ. Робочий проект передбачає капітальний ремонт мосту з підходами по існуючій осі на а/д Р-49 Впаськовичі-Шепетівка на км 92+351.

При проведенні робіт з капітального ремонту будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівельні й територіальні обмеження згідно з діючими нормативами документів та галузевих будівельних норм ГБН В. 23-218-007-2012 «Екологічні вимоги до автомобільних доріг (проектування)».

Введення в дію об’єкта забезпечить кращий рух транспорту не залежно від пори року і природних умов, позитивно вплине на : екологічний та санітарний стан району розташування об’єкта, експлуатаційні якості дороги та мосту, швидкість та комфорт проїзду, безпеку дорожнього руху.

Передбачене обов’язкове проведення комплексної експертизи робочого проекту будівництва.

З матеріалами проекту ОВНС можна ознайомитись та подати пропозиції за адресою: 03164 м.Київ, вул.. Осіння,33, секція 5, оф. 492, тел. 044-423-83-22, або за адресою ЗАМОВНИКА.