УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Діяльність » оголошення » ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ  ТА  ЕКОЛОГІЧНІ  НАСЛІДКИ

ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ  ТА  ЕКОЛОГІЧНІ  НАСЛІДКИ

ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ  ТА  ЕКОЛОГІЧНІ  НАСЛІДКИ

капітального ремонту шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі Р-32 Кременець – Біла Церква – Ржищів на км 251+001, Житомирська область.

 

Замовник: Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Поштова адреса: 10014, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Покровська, 16, тел.(412) 47-05-34.

Генпроектувальник: Науково-виробнича фірма «МОСТОПРОЕКТ»  м. Київ.

Виконавець ОВНС: НВФ «МОСТОПРОЕКТ», м. Київ.

Сучасний технічний стан шляхопроводу характеризується, як обмежено працездатний, через поганий стан та не відповідає нормативним вимогам. За період експлуатації під дією навколишнього середовища та автотранспорту в окремих конструкціях і елементах накопичились дефекти та пошкодження, які знизили експлуатаційні показники та надійність споруди і вплинули на безпеку руху автотранспорту. Тому для ефективного та безпечного функціонування шляхопроводу як транспортної споруди проведення капітального ремонту є необхідним заходом.

Робочий проект передбачає капітальний ремонт шляхопроводу на автомобільній дорозі Р-32 Кременець – Біла Церква – Ржищів на км 251+001.

При проведенні робіт з капітального ремонту будуть враховані екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівельні й територіальні обмеження згідно діючих нормативних документів та галузевих будівельних норм ГБН В. 23-218-007-2012 «Екологічні вимоги до автомобільних доріг (проектування)».

Введення в дію об’єкта забезпечить кращий рух транспорту незалежно від пори року і природних умов, позитивно вплине на: екологічний та санітарний стан району розташування об’єкта, експлуатаційні якості дороги та шляхопроводу, швидкість та комфорт проїзду, безпеку дорожнього руху, у тому числі транспортні перевезення.

Передбачене обов’язкове проведення комплексної експертизи робочого проекту капітального ремонту.

З матеріалами проекту ОВНС можна ознайомитись та подати пропозиції за адресою:  03164                        м. Київ,  вул. Осіння 33, секція 5, оф. 492, тел. 044-423-83-22,  або  за  адресою  Замовника.