УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Житомирській області

» Діяльність » оголошення » Список кандидатів, які братимуть участь в установчих зборах до Громадської ради

Список кандидатів, які братимуть участь в установчих зборах до Громадської ради

Установчі збори для формування складу Громадської ради при САД у Житомирській області відбудуться відбудуться 06 серпня 2018 року о 10.00 а актовій залі по вул. Покровській, 16.

Список кандидатів-представників інститутів громадського суспільства, які братимуть участь в установчих зборах до Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Житомирській області:

1. Рижова Ж.В.

Народилася 1976 року, має вищу освіту: закінчила Житомирський агроекологічний університет за спеціальністю облік та аудит. З 2015 року є Головою Житомирської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.

2. Федірко А.В.

Народився 1966 року в с. Антонівка Володимирецького району Рівненської області. Має дві вищі освіти: закінчив зооветеринарний Львівський інститут ордена Трудового Червоного Прапора та Жиомирський державний агроекологічний університет за спеціальністю облік та аудит. З 2014 року і по теперішній час Голова ГО «Громадська організація по боротьбі з корупцією та неправомірними діями державний службовців в Житомирській області «Народний контроль».

3. Громов О.О.

Народився 1983 року у м. Житомирі. Має дві вищі освіти: закінчив МАУП за спеціальністю менеджер бізнесу та ЖНАУ за спеціальністю економіст. Розпочав навчання на магістратурі в Національній академії державного управління при Президентові України. З 2018 року голова ГО «Захист та справедливість»

4. Паламарчук І.О.

Народився 1953 року в с. Кіхті Чуднівського району Житомирської області, має дві вищі освіти, закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-механік, Житомирському інженерно-технологічному інституті за спеціальністю менеджер-економіст.

Громадська робота: 2015-2017 роки – голова комісії з питань екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів Громадської ради при ЖОДА.

5. Фещенко Б.С. 

Народився 1984 року в місті Житомир. Має вищу освіту, закінчив ІПСТ за спеціальністю: "економічна кібернетика". Громадська діяльність: голова ГО " Буран"

6. Деркач Л.І. (за згодою)

7. Чернях-Кондрацька С.П. (за згодою).

8. Войдевич О.А. (за згодою)