Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Спорт єднає

Спорт єднає

Цю гіпотезу вже вкотре довели працівники дорожньої галузі області, адже днями стали  учасниками ювілейної, десятої спартакіади.

Змагання з п’яти видів спорту (армрестлінг, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, теніс настільний, шашки) традиційно проводились на базі ФСТ „Спартак”. За що учасники заходу щиро вдячні організаторам та суддям.

Серед дорожніх організацій області в спартакіаді  взяло участь 10 представників, з числом учасників 140 осіб.

       

  

 

У загальнокомандному заліку призерами стали:

  

1 місце – Служба автомобільних доріг   

2 місце – Овруцький ДЕД 

3 місце – Коростенська ДЕД

 

Переможцями та призерами в командному

заліку з видів спорту стали:

 

Армрестлінг

1 місце – Овруцька ДЕД

2 місце – Служба автомобільних доріг

3 місце – Баранівський райавтодор

 

Гирьовий спорт

1 місце – Овруцька ДЕД

2 місце – Баранівський райавтодор

3 місце – Служба автомобільних доріг

 

Легкоатлетичний крос

 

1 місце – Служба автомобільних доріг

2 місце – Житомирська ДЕД

3 місце – Овруцька ДЕД

 

 

 

Теніс настільний

 

1 місце – Зарічанська ДЕД

2 місце – Служба автомобільних доріг

3 місце – ДП “Житомироблавтодор”

 

Шашки 

 

 

1 місце – Коростенська ДЕД

2 місце – Бердичівська ДЕД

3 місце – Житомирська ДЕД

 

 

Особисті призові місця

 

Армрестлінг 

Вага до 70 кг

1 місце – Соїч Микола – Овруцька ДЕД

 

Вага до 90 кг

          1 місце – Примак Микола – Баранівський райавтодор.

2 місце – Хоречко Олександр – Коростенська ДЕД.

          3 місце – Федоров Сергій – Служба автомобільних доріг.

 

 

Вага понад 90 кг

1 місце – Цепелев Андрій – Служба автомобільних доріг.   

2 місце – Пінчук Анатолій – Овруцька ДЕД.

3 місце – Стрельцов Сергій – Новоград-Волинська ДЕД.

 

Гирьовий спорт

 

 

Вага до 90 кг

1 місце – Заремба Сергій – Баранівська райавтодор.

 

Вага понад 90 кг

1 місце – Ляшенко Віктор – Овруцька ДЕД.  

2 місце –Ходоровський Юрій – Служба автомобільних дорі.

3 місце – Слобоженюк Петро – Коростенська ДЕД

 

Теніс настільний

 

Чоловіки   

1 місце – Нітченко Руслан – Коростенська ДЕД.

2 місце – Соботюк Михайло – Овруцька ДЕД.

3 місце – Керест Олександр – Служба автомобільних доріг.   

 

 

Жінки  

1 місце – Пашковська Наталія – Зарічанська ДЕД.

2 місце – Шуневич Наталія – Житомирська ДЕД.

3 місце – Черняк-Кондратська Світлана – Служба автомобільних дорі.

 

Шашки

 

Чоловіки

1 місце – Свірідов Віктор – Коростенська ДЕД.        

2 місце – Дзюбенко Олександр –  Зарічанська ДЕД.

3 місце – Кисельов Валерій – Служба автомобільних доріг.

 

Жінки

1 місце – Кравчук Людмила –  Бердичівська ДЕД.

2 місце – Василенко Олена – Житомирська ДЕД.

3 місце – Кукшин Любов– Коростенська ДЕД.    

 

Легкоатлетичний крос

 

Чоловіки до 35 років

1 місце – Курята Юрій – Житомирська ДЕД.

2 місце – Заруцький Іван – Овруцька ДЕД.   

3 місце – Черниш Роман – Зарічанська ДЕД.

 

Чоловіки понад 35 років

1 місце – Андрійчук Андрій –  Служба автомобільних доріг.

 

Жінки понад 35 років

1 місце – Волочай Юлія – Служба автомобільних доріг.