Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Місцевим органам влади з 1 січня передадуть в управління дороги місцевого значення, та все ж...

Місцевим органам влади з 1 січня передадуть в управління дороги місцевого значення, та все ж...

Цей процес дозволить прискорити розвиток мережі автомобільних доріг і поліпшити їх транспортно-експлуатаційний стан, сприятиме соціально-економічному розвитку країни.

Та все ж, головою ЖОДА Ігорем Гундичем 12 грудня було підписане розпорядження, згідно з яким до 1 квітня делеговано Службі автомобільних доріг у Житомирській області виконання функцій замовника послуг з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Таке рішення було прийняте для забезпечення сталого функціонування автомобільних доріг загального користування місцевого значення у межах Житомирської області.

Це розпорядження набирає чинності з 01.01.2018 року з набранням чинності законів про внесення змін до Законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про автомобільні дороги» щодо надання місцевим державним адміністраціям повноважень на здійснення управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення».

Нагадаємо, що відповідно до децентралізації дороги місцевого значення будуть передані з нового року місцевим органам влади. Як вважають автори законодавчого документа, передача повноважень буде сприяти підвищенню конкурентоспроможності мережі автомобільних доріг держзначення і, як наслідок, зростанню обсягів транзитних перевезень і туристичних поїздок, забезпечення розвитку мережі автомобільних доріг у кожному регіоні відповідно до темпів зростання кількості транспортних засобів.

Прес-служба

САД у Житомирській області