Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Депутати облради погодили відведення земельної ділянки для будівництва Північного обходу

Депутати облради погодили відведення земельної ділянки для будівництва Північного обходу

 

15 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів ОДА, депутати, представники Служби автомобільних доріг у Житомирській області, громадськість.

Під час комісії депутати розглянули і одноголосно підтримали питання про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Житомирській області для будівництва масштабного проекту – Північного обходу – реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп М-06.

Реалізація здійснюватиметься в рамках спільного фінансування з ЄІБ та ЄБРР проекту.

Планується, що реконстукція і будівництво триватиме близько 2 років. Ще рік дається підряднику на виправлення недоліків, якщо вони виникатимуть.

Проектом передбачено реконструкцію 22 кілометрів житомирської об’їзної М-06/Е40 Київ-Чоп, що включає будівництво двох додаткових смуг руху, двох нових розв’язок, модернізацію ще чотирьох розв’язок, реконструкцію трьох мостів над залізничними шляхами.