Служба автомобільних доріг
у Житомирській області

» Прес-центр » новини » Cеред дорожників області відбулись галузеві спортивні змагання

Cеред дорожників області відбулись галузеві спортивні змагання

20 організацій та більше 80-ти учасників – у такому складі відбулась ІХ Обласна спартакіада серед працівників дорожньої галузі Житомирщини.

«Подібні заходи повинні бути традиційними,адже такі зустрічі дають можливість не лише помірятися силами, а й відчути себе однією великою командою», - звернувся до учасників начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадій Савченко.

За результатами змагань стало відомо, що серед дорожників області найсильніші руки в Друзя Сергія з Чуднівського райавтодору (категорія армресліг – до 70 кг), Сіренченка Андрія з Бердичівської ДЕД (до 90 кг) та Цепелєва Андрія зі Служби автодоріг (категорія понад 90 кг).

Переможцями у гирьовому спорті стали: Шолуянов Сергій з Коростенської ДЕД, Пархомчук Роман – Андрушівський райавтодор та Березовський Роман з Служби автодоріг.

Найвправніші з тенісною ракеткою серед чоловіків – Ткачук Володимир з Новоград-Волинської ДЕД та серед жінок – Богайчук Тамара з Андрушівського райавтодору.

Найкраще логічно мислять серед дорожників та переможці в шашках – Данилюк Олександр (Новоград-Волинської ДЕД) та Нікітчина Валентина (Баранівський райавтодор).

Найшвидші серед дорожників та перші в легкоатлетичному кросі – працівники Служби автодоріг: Тіторчук Світлана та Бондарчук Ярослав.

У загальнокомандному заліку призерами стали: ІІІ місце – Чуднівський райавтодор, ІІ місце – Овруцький райавтодор, І місце – Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Окрема подяка від учасників, вболівальників та запрошених організаторам заходу за докладені зусилля та теплий прийом.